Apartament Central Frente Al Mar
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apartament Central Frente Al Mar Puerto Plata heeft uitzicht over de zee en ligt op 5 minuten wandelafstand van Casa Museo General Gregorio Luperón. Het appartement van 190 m² bevindt zich binnen 2 km van de Reina Del Mar and biedt een eersteklas ligging in Puerto Plata.
Dit 2-badkamer appartement is in de onmiddellijke nabijheid van het Barnsteenmuseum te vinden. Gasten zullen het Parque Central binnen 7 minuten wandelafstand van 3-slaapkamer Apartament Central Frente Al Mar vinden. Het duurt niet lang om de Brugal & Co te bereiken, op 3 km verderop.
Dit appartement biedt een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. Voor uw comfort zijn een douche beschikbaar bij de accommodatie. Bovendien vindt u een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Bij Apartament Central Frente Al Mar kunnen gasten gebruik maken van self-catering voorzieningen, waaronder een complete keuken, en genieten van hun maaltijden in een eetgedeelte. Metro tours-pack bushalte is in de buurt van deze accommodatie gelegen.
- Locale bezienswaardigheiden
- The Meeting Place350 m
- Museo Gregorio Luperon400 m
- Fortaleza San Felipe450 m
- Ocean World4,8 km
- Vena Beach Bar350 m
- Museo masonico250 m
- Larimar mine museum350 m
- Puerto Plata Cigar Club200 m
- Parque Central350 m
- Iglesia Del Carmen350 m
- Luchthavens
- Puerto Plata Luchthaven19 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartament Central Frente Al Mar.
Het Parque Central en Casa Museo General Gregorio Luperón behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Apartament Central Frente Al Mar. - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartament Central Frente Al Mar in het stadscentrum te komen?
Het duurt 25 minuten lopen om van Apartament Central Frente Al Mar naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apartament Central Frente Al Mar te boeken?
De prijs van het boeken van Apartament Central Frente Al Mar is $100. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 190 vierkante meter.